Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku

Strona główna
 • ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

  16 września uczniowie Centrum Edukacji i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy brali udział w Integracyjnych Zawodach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce w Suwałkach.

  wyniki.....

 • FESTYN CHARYTATYWNY

  Stowarzyszenie "Dać Nadzieję" przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku kolejny raz wyciągnęło pomocną dłoń w kierunku osób najbardziej potrzebujących. Tym razem jego członkowie podjęli się zorganizowania zbiórki publicznej w formie Festynu charytatywnego pod hasłem "Pożegnanie wakacji- powitanie nadziei. Olecko pomaga."

  więcej...

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  Dnia 1 września 2014r. uczniowie Centrum Edukacji Specjalnej przy ŚDS uroczyście powitali nowy rok szkolny. Akademię rozpoczęto przemówieniem pani dyrektor  Danuty Zaniewskiej, podczas którego przywitała ona uczniów, rodziców i nauczycieli. Życzyła wszystkim udanego nowego roku szkolnego. Następnie odbyło się krótkie przedstawienie z udziałem nauczycieli i wychowanków. Część artystyczna zachęcała uczniów do nauki szkolnej oraz przypominała, że nauka przez zabawę też jest dopuszczalna. Uczniowie z radością i uśmiechem powitali nowy rok szkolny 2014/2015. Wypoczęci i pełni sił, z plecakiem na plecach powrócili po wakacjach na kolejne 10 miesięcy nauki.